Have an idea
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Have an idea

Форум, присвячений геніальним ідеям в області дизайну техніки, меблів та інш.
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

  Botas Dacca

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
murka
Admin
murka


Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 31.03.2011

 Botas Dacca Empty
ПовідомленняТема: Botas Dacca    Botas Dacca I_icon_minitimeЧт Бер 31, 2011 8:54 am

Повертаючись до теми екології та вторинного використання відходів хочу повідати про чилійкою Camila Labra, яка з вересня минулого року створює взуття з пакетів. Згодна, трохи лякає - на думку відразу приходять якісь божевільні думки про ноги, обгорнутих шелестячої плівкою, але все набагато привабливіше і в цілому досить стильно, а головне - екологічно.
Наскільки я зрозуміла з інформації, даної на її сайті, матеріал, з якого вона робить чоботи, виходить після плавки поліетиленових пакетів. Отримана "тканина" зберігає водонепроникні властивості поліпропілену, а так само вона не отруйна і може бути в контакті зі шкірою. Підошва з внутрішньої сторони зроблена з тканини піку, яка запобігає потіння ноги, що важливо - не забувайте, адже по суті справи чобітки зроблені з целофану.

Для початку представлю вам кілька кольорів, у яких створюється колекція взуття

 Botas Dacca Mostrario-colores-copy

Колірні рішення різноманітні як і ринок поліетиленових пакетів. Ну що, заінтриговані?

 Botas Dacca Mama

 Botas Dacca Puntos

 Botas Dacca Blanco-y-rojo

 Botas Dacca Amarillitas-sonia

 Botas Dacca Pame-Blome

 Botas Dacca Caro-Urra

 Botas Dacca Dacca2

 Botas Dacca Dacca3


Останній раз редагувалося: murka (Чт Бер 31, 2011 10:15 am), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://have-an-idea.profiforum.ru
Wintry




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 31.03.2011

 Botas Dacca Empty
ПовідомленняТема: Re: Botas Dacca    Botas Dacca I_icon_minitimeЧт Бер 31, 2011 9:43 am

вааааау
я хочу эти сапожки I love you
Повернутися до початку Перейти донизу
murka
Admin
murka


Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 31.03.2011

 Botas Dacca Empty
ПовідомленняТема: Re: Botas Dacca    Botas Dacca I_icon_minitimeПт Квіт 01, 2011 10:24 am

Я бы тоже себе прикупила такие)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://have-an-idea.profiforum.ru
Grom




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 02.04.2011

 Botas Dacca Empty
ПовідомленняТема: Re: Botas Dacca    Botas Dacca I_icon_minitimeНд Квіт 03, 2011 2:06 am

Smile Очень милые сапожки! Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Botas Dacca
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Have an idea :: Fashion/ Мода-
Перейти до: